מי אנחנו

מַמֵּשׁ היא מיזם חברתי ללא כוונת רווח שהוקמה כחברה לתועלת הציבור (ראו שאלה מצד שמאל בעמוד זה) על מנת לסייע לכל מי שזקוק לזכויות הרפואיות והסיעודיות שלו בחברות הביטוח לקבל אותן, ללא צורך להדרש למתווכי זכויות יקרים.

תחת תפריט "מי אנחנו" תוכלו לקרוא בהרחבה על הסיבות להקמתה של מַמֵּשׁ, וכיצד היא תעזור לכם להבין, לקבל ולמצות את הזכויות הרפואיות והסיעודיות שלכם בחברות הביטוח, כך שלא תזדקקו לשירותיהם של מתווכי זכויות רפואיות בשוק הפרטי.

שאלות נפוצות

כמה זה יעלה לי?

מַמֵּשׁ היא מוסד ללא כוונת רווח. השירותים שאנו מספקים ניתנים בחינם.

כדי להמשיך ולספק את השירותים שלנו בחינם אנו נעזרים בתרומות, בכסף או בשווה כסף, מתורמים שמטרותיה של מַמֵּשׁ חשובות להם.

מַמֵּשׁ היא מוסד ללא כוונת רווח ולכן בעלי המניות לא יכולים לקבל כסף מהחברה, בשום צורה שהיא. הדבר מופיע בתקנון החברה. כל ההכנסות והתרומות של מַמֵּשׁ ישמשו אך ורק לקידום מטרות החברה.

 
איך מַמֵּשׁ תעזור לי?

מַמֵּשׁ תסייע לכם להבין מה מגיע לכם ולקבל את הזכויות הרפואיות שמגיעות לכם מכל הגורמים הרלוונטיים, ובלא צורך לפנות למתווכי זכויות רפואיות בשוק הפרטי.

ההתמחות שלנו במַמֵּשׁ היא במיצוי הזכויות הרפואיות מול חברות הביטוח, ואנו נפנה אתכם למוסדות ללא כוונת רווח אחרים שמתמחים במיצוי זכויות רפואיות מול קופות החולים או הביטוח הלאומי, אם אלו הזכויות שמגיעות לכם.

העיקר שתקבלו את מה שמגיע לכם, ולא תדרשו להוציא כסף מיותר על הליך מיצוי הזכויות הרפואיות!

מהי חברה לתועלת הציבור?

חברה לתועלת הציבור היא מוסד ללא כוונת רווח. היא מוקמת כחברה לכל עניין ודבר, אולם מטרותיה אינן לייצר רווחים לבעלי המניות אלא לפעול לקידום מטרותיה שהינן מטרות שתכליתן יצירת תועלת לציבור. בעלי המניות בחברה לתועלת הציבור אינם זוכים לרווחים או הטבות כלשהן מהחברה. בעלי התפקידים בחברה לתועלת הציבור יכולים לקבל שכר מקובל וסביר.

איך ומדוע השירות שלכם ניתן בחינם?

מַמֵּשׁ הינה חברה שלא למטרות רווח. על מנת לצמצם עלויות והוצאות למינימום אין למַמֵּשׁ משרדים שעליהם יש לשלם שכירות, אין מנגנוני הנהלה ושיווק יקרים, וההוצאות נמוכות שכן רוב הפעילות נעשית על ידי מתנדבים או נותני שירותים בעלות נמוכה. הנהלת מַמֵּשׁ פועלת כולה בהתנדבות, ומַמֵּשׁ מקבלת בחינם (פרו-בונו) חלק גדול מהשירותים הנדרשים לתפעולה השוטף (שירותי עו"ד, רו"ח, חדר לישיבות שוטפות וכו') מגופים המאמינים במטרותיה. כך נחסך כסף רב שמופנה לקידום מטרות החברה ומתן שירות לפונים אליה. לסיכום - על ידי צמצום העלויות השוטפות למינימום הכרחי ומצומצם ניתן לספק את שירותיה של מַמֵּשׁ בחינם.

האם השירות ניתן בחינם כי רמת ואיכות השירות נמוכות?

לא! לא! ולא!

האם הקפה בקופיקס איכותי פחות מהקפה ברשתות המתחרות? לא. טעמה של כוס הקפה תלוי בסופו של דבר במי שהכין אותה בפועל (הבריסטה).

האם המוצרים ברמי לוי נחותים בהשוואה לרשתות המתחרות? לא. הם בד"כ אותם מוצרים בדיוק כמו המוצרים שנמכרים ברשתות המתחרות, רק נמכרים במחיר זול יותר.

השירות והייעוץ במַמֵּשׁ ניתנים על ידי מומחים בתחומים הרלוונטיים שכולם בעלי ניסיון רב שנים בתחומם (מומחי ביטוח, רופאים, אחיות, רוקחים, עו"ס ועוד). רמת השירות הניתנת על ידי מומחי מַמֵּשׁ היא גבוהה שכן מומחים אלו בחרו לפעול ולסייע מתוך תחושה של שליחות ורצון לשנות את המציאות הקיימת, ולכן בחרו לעשות זאת באמצעות פעילות במוסד ללא כוונת רווח.

מַמֵּשׁ מספקת את שירותיה בחינם בניגוד לעלות אצל מתווכי זכויות רפואיות אחרים כי הם פועלים בשוק הפרטי למטרות רווח כעסקים לכל דבר, בעוד שמַמֵּשׁ פועלת שלא למטרות רווח, כמו הרבה עמותות ומוסדות ללא כוונת רווח אחרים. כדי לשמר את היכולת לפעול בחינם וללא כוונת רווח מַמֵּשׁ מקיימת מודל פעילות חסכני ומצומצם מאוד, ללא משרדים ומנגנונים יקרים, תוך קבלת רוב השירותים השוטפים שלה בחינם (פרו-בונו) מגופים שמאמינים בחברה ובמטרותיה.

איך אפשר לעזור?

ממש - מיצוי זכויות רפואיות - עמית לניר
אנא הזן הודעה.

מי אנחנו

מַמֵּשׁ היא מיזם חברתי ללא כוונת רווח שמסייע בהבנה ומיצוי של זכויות רפואיות וסיעודיות.

הזכויות הרפואיות שלנו (שהן כסף או שווה כסף שמסייע לנו לרפא או להחלץ ממצב רפואי לא תקין) שייכות לנו! במלואן!

פייסבוק

צרו קשר

מַמֵּשׁ - מיצוי זכויות רפואיות (חל"צ)
054-3010232
help@mamesh.org.il
פקס: 09-9501365
ת.ד. 6203, הרצליה 4616002