מַמֵּשׁ בקצרה

מַמֵּשׁ היא מיזם חברתי ללא כוונת רווח שעוסק בעזרה בהבנה ובמיצוי זכויות רפואיות וסיעודיות בחברות הביטוח.

הזכויות הרפואיות שלנו שייכות לנו! במלואן! הן קיימות במספר גופים (קופות החולים, הביטוח הלאומי, חברות הביטוח), ו"ממתינות" ליום שבו נזדקק להן. על חלקן אנחנו משלמים מכוח החוק (מס בריאות ודמי ביטוח לאומי) ועל חלקן מתוך בחירה (ביטוחי בריאות וסיעוד בקופות החולים ובחברות הביטוח).

רובנו מפחדים לממש את הזכויות הרפואיות שלנו לבד, בעיקר בגלל שמימוש הזכויות הרפואיות כרוך בביורוקרטיה (מילוי טפסים שונים, השגת מסמכים רפואיים וכו') ובגלל שמדובר בשפה ובמונחים שאנו לא מבינים בהם (מונחים רפואיים, ביטוחיים, שפה משפטית), וזה בזמן שאנו רוצים להתרכז באופן מוחלט, פיזית ורגשית, בטיפול רפואי או במציאת פתרון סיעודי לנו או לקרובנו בזמן שאנו מתמודדים עם קטסטרופה רפואית. אז למרות שאנו נזקקים לזכויות הרפואיות שלנו אנחנו מוותרים עליהן או פונים למתווכי זכויות רפואיות בשוק הפרטי, שבתמורה לסיוע גובים מאיתנו אחוזים ניכרים מסכומי הכסף להם אנו זכאים ואשר שייכים לנו, כך שלנו נשאר פחות כסף לטפל בקטסטרופה הרפואית. אבל אפשר לעשות זאת גם לבד, בליווי ותמיכה שוטפת "יד-ביד" של מומחים למיצוי זכויות רפואיות.

אנו במַמֵּשׁ מגיעים מעולם ביטוחי הבריאות והסיעוד בחברות הביטוח, ובקיאים במונחים ובכיסויים השונים הקיימים בו. אנו יודעים שהגשת תביעה למימוש זכויות רפואיות מחברת הביטוח היא לא תמיד מסובכת, ושניתן לעשות זאת גם לבד, ולחסוך תשלום מיותר למתווכי מיצוי זכויות רפואיות יקרים. אנו נעזור לכם לעשות זאת בעצמכם. ניתן לכם הדרכה, סיוע וכלים כדי שתוכלו להתמודד בעצמכם מול חברות הביטוח, ונלווה אתכם לאורך כל הליך מיצוי הזכויות מולן. נדריך אתכם במילוי הטפסים הרלוונטיים, נסביר אילו מסמכים צריך לצרף, ונעמוד לצדכם לאורך כל הדרך כדי לענות לכם על שאלות שיתעוררו. והכי חשוב – נגרום לכם להבין ולהאמין שניתן לעשות זאת לבד. כי אתם לא באמת לבד.

גם במידה וחברת הביטוח תדחה או תעכב את בקשת מיצוי הזכויות הרפואיות שלכם אנו נסייע בידכם להגיש עררים לגופים הרלוונטיים.

ראו קישור לכתבות עלינו:

באתר פוליסה - כתבה על ממש - עיתון פוליסה

במזין "דורות" - כתבה במגזין דורות פברואר 2018

באתר "מוטק'ה" - כך תממשו את זכויותיכם הרפואיות - ללא עלות

באתר מאקו - כתבה באתר "מאקו"

איך אפשר לעזור?

ממש - מיצוי זכויות רפואיות - עמית לניר
אנא הזן הודעה.

מי אנחנו

מַמֵּשׁ היא מיזם חברתי ללא כוונת רווח שמסייע בהבנה ומיצוי של זכויות רפואיות וסיעודיות.

הזכויות הרפואיות שלנו (שהן כסף או שווה כסף שמסייע לנו לרפא או להחלץ ממצב רפואי לא תקין) שייכות לנו! במלואן!

פייסבוק

צרו קשר

מַמֵּשׁ - מיצוי זכויות רפואיות (חל"צ)
054-3010232
help@mamesh.org.il
פקס: 09-9501365
ת.ד. 6203, הרצליה 4616002