מכתבי תודה

אבי שירזיאן

"... עמית מתוך ההיכרות העמוקה שלו את חברות הביטוח לאחר שעבר על הפוליסה הפנה אותנו לסעיף אשר למעשה אפשר לומר - הציל אותנו וגרם לחברת הביטוח לאשר את התרופה לבסוף..."

משפחת פרנקל

"... עמית היחיד שמצא (לאחר אנשי מקצוע רבים שניסו לעזור) כי אחת מפוליסות הביטוח יכולה לכסות את עלות התרופה המלא שעולה למעלה מ - 70,000 ש"ח בחודש."

מועדון גיל הזהב, יפו

"יש לציין שאלמלא ההרצאה לחלק רב של המשתתפים לא היו ידועות חלק נכבד מהזכויות והאפשרויות למיצוי."

שאלות נפוצות

כמה זה יעלה לי?

מַמֵּשׁ היא מיזם חברתי ללא כוונת רווח שהוקם כחברה לתועלת הציבור. השירותים שאנו מספקים ניתנים בעלות מסובסדת.

כדי להמשיך ולספק את השירותים שלנו בעלות מסובסדת אנו נעזרים בתרומות, בכסף או בשווה כסף, מתורמים שמטרותיה של מַמֵּשׁ חשובים להם. 

מַמֵּשׁ היא מוסד ללא כוונת רווח ולכן בעלי המניות לא יכולים לקבל כסף מהחברה, בשום צורה שהיא. הדבר מופיע בתקנון החברה. כל ההכנסות והתרומות של מַמֵּשׁ ישמשו אך ורק לקידום מטרות החברה.

איך מַמֵּשׁ תעזור לי?

ההתמחות שלנו במַמֵּשׁ היא במיצוי הזכויות הרפואיות מול חברות הביטוח, והיא נסמכת על שנים רבות של היכרות עם הליכי התביעות בחברות ביטוח בתחומי הסיעוד והבריאות. 

מה שחשוב לנו הוא שתקבלו את הזכויות הרפואיות ו/או הסיעודיות שמגיעות לכם מחברת הביטוח, ולא תדרשו להוציא כסף מיותר על הליך מיצוי הזכויות הרפואיות שלכם!

מהי חברה לתועלת הציבור?

חברה לתועלת הציבור היא מוסד ללא כוונת רווח. היא מוקמת כחברה לכל עניין ודבר, אולם מטרותיה אינן לייצר רווחים לבעלי המניות אלא לפעול לקידום מטרותיה שהינן מטרות שתכליתן יצירת תועלת לציבור. בעלי המניות בחברה לתועלת הציבור אינם זוכים לרווחים או הטבות כלשהן מהחברה. בעלי התפקידים בחברה לתועלת הציבור יכולים לקבל שכר מקובל וסביר.

איך ומדוע השירות שלכם ניתן בעלות מסובסדת?

מַמֵּשׁ הינה מיזם חברתי שהוקם כחברה לתועלת הציבור (ללא מטרת רווח). על מנת לצמצם עלויות והוצאות למינימום אין למַמֵּשׁ משרדים שעליהם יש לשלם שכירות, אין מנגנוני הנהלה ושיווק יקרים, וההוצאות נמוכות שכן רוב הפעילות נעשית על ידי מתנדבים או נותני שירותים בעלות נמוכה. הנהלת מַמֵּשׁ פועלת כולה בהתנדבות, ומַמֵּשׁ מקבלת בחינם (פרו-בונו) חלק גדול מהשירותים הנדרשים לתפעולה השוטף (שירותי עו"ד, רו"ח, חדר לישיבות שוטפות וכו') מגופים המאמינים במטרותיה. כך נחסך כסף רב שמופנה לקידום מטרות החברה ומתן שירות לפונים אליה. לסיכום - על ידי צמצום העלויות השוטפות למינימום הכרחי ומצומצם ניתן לספק את שירותיה של מַמֵּשׁ בעלות מסובסדת.

 

האם השירות ניתן בעלות מסובסדת כי רמת ואיכות השירות נמוכות?

לא! לא! ולא!

האם הקפה בקופיקס איכותי פחות מהקפה ברשתות המתחרות? לא. טעמה של כוס הקפה תלוי בסופו של דבר במי שהכין אותה בפועל (הבריסטה).

האם המוצרים ברמי לוי נחותים בהשוואה לרשתות המתחרות? לא. הם בד"כ אותם מוצרים בדיוק כמו המוצרים שנמכרים ברשתות המתחרות, רק נמכרים במחיר זול יותר.

השירות והייעוץ במַמֵּשׁ ניתנים על ידי מומחים בתחומים הרלוונטיים שכולם בעלי ניסיון רב שנים בתחומם (מומחי ביטוח, רופאים, אחיות, רוקחים, עו"ס ועוד). רמת השירות הניתנת על ידי מומחי מַמֵּשׁ היא גבוהה שכן מומחים אלו בחרו לפעול ולסייע מתוך תחושה של שליחות ורצון לשנות את המציאות הקיימת, ולכן בחרו לעשות זאת באמצעות פעילות במיזם חברתי שהינו ללא כוונת רווח.

מַמֵּשׁ מספקת את שירותיה בעלות מסובסדת בניגוד לעלות אצל מתווכי זכויות רפואיות אחרים כי הם פועלים בשוק הפרטי למטרות רווח כעסקים לכל דבר, בעוד שמַמֵּשׁ פועלת שלא למטרות רווח, כמו הרבה עמותות ומוסדות ללא כוונת רווח אחרים. כדי לשמר את היכולת לפעול בכלות מסובסדת וללא כוונת רווח מַמֵּשׁ מקיימת מודל פעילות חסכני ומצומצם מאוד, ללא משרדים ומנגנונים יקרים, תוך קבלת רוב השירותים השוטפים שלה בחינם (פרו-בונו) מגופים שמאמינים בחברה ובמטרותיה.

איך אפשר לעזור?

ממש - מיצוי זכויות רפואיות - עמית לניר
אנא הזן הודעה.

מי אנחנו

מַמֵּשׁ היא מיזם חברתי ללא כוונת רווח שמסייע בהבנה ומיצוי של זכויות רפואיות וסיעודיות.

הזכויות הרפואיות שלנו (שהן כסף או שווה כסף שמסייע לנו לרפא או להחלץ ממצב רפואי לא תקין) שייכות לנו! במלואן!

פייסבוק

צרו קשר

מַמֵּשׁ - מיצוי זכויות רפואיות (חל"צ)
054-3010232
help@mamesh.org.il
פקס: 09-9501365
ת.ד. 6203, הרצליה 4616002